DomůNovinkyMEDIAPodmínky hraníSíň slávyKontaktZpracování osobních údajůO nás

Krátké recenze hráčů, kteří dosáhli 20. level:

"Konečnš je tady hra, která podle mého názoru chytí každého. Má to šťávu, propracované detaily, vtipné komentáře. Autorům patří obrovský dík a uznání."

Klobi - Čaroděj

"Jednoznačne najlepšia browser hra, ktorá nie je len o stavaní budov, ale má zaujímavý príbeh, hrdinu, ktorý chodí na questy a kontinent, kde medzi sebou hráči môžu súťažiť :D"

madman_24 - Špion

"Máš rád příběhové dobrodužství??Máš rád on-line komunikaci s ostatními hráči?Jsi trpělivý??Pak je tato hra pro tebe jako stvořená...Pokud ne,tak ti můžu doporučit tak maximálně solitare...."

Leo

"Myslel jsem, že už nenajdu žádnou zajímavou hru... Zatím jsem na 20 levelu a pořád mě hra něčím překvapuje. Příběh je zajímavý a někdo odvedl kus dobré práce. Uvidíme, jak se bude dařit dál :o)"

Kontaktní formulář

Tento kontaktní formulář slouží primárně k ohlašování chyb a problémů, na které je nutný náš administrační zásah. Prosím nepoužívejte ho na potřeby, které můžete vyřešit funkcemi dostupnými ve hře, či komunikací s ostatními hráči. Pro správné odeslání vyplňte všechna pole následujícího formuláře.

Kategorie:
E-mail:
Text odkazu, popis problému nebo jiný požadavek